Ekologie

 

Být ekologický a zároveň zůstat cenově dostupný je výzva

Při balení vašich objednávek se snažíme uplatnit již použité materiály (kromě krabic). Zejména plastové materiály používáme z druhé ruky. Uvědomujeme si, jaký světový problém je nadměrná spotřeba plastů. Vaše balíčky tudíž nejsou nejkrásněji zabalené, na druhou stranu zbytečně nezvyšujeme spotřebu plastu a z toho máme dobrý pocit.

Zajistit stoprocentní ekologickou výrobu a ekologické obalové materiály je pro každou firmu výzva - zejména finanční, jelikož tyto materiály jsou dražší (ať už kvůli certifikacím, nebo nákladnější výrobě) a tuto finanční zátěž firmy vždy přenáší na zákazníka .

Víme, že nejsme 100% ekologičtí a to proto, že pro vás chceme zůstat i cenově dostupní. Ale environmentální problematiku neignorujeme a neustále přemýšlíme, jak se stát co nejvíce ekologickou firmou. 

 

 

Jak recyklovat kovovou spirálu z našich poznámkových bloků

Samotnou kovovou spirálu můžete vhodit do šedých kontejnerů s názvem "Kovové obaly". Pokud se ve vašem sídlišti tento kontejner nenachází, můžete spirálu s dalším kovovým odpadem zavést do sběrného dvoru ve vašem městě.

 

 

Více o třídění se můžete dozvědět na stránkách www.samosebou.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení