Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
501 hodnocení
5
498x
4
2x
3
0x
2
0x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.01.2025
Krása
AP
Alžběta Pelcova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.01.2025
BŽ
Barbora Žáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.01.2025
LC
Lenka Chovancová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.01.2025
EU
Eva Urbanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.01.2025
TV
Tereza Vyskočilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.01.2025
Krásný diář, hezky zabalený, rychlé dodání.
MK
Monika Kokešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.01.2025
LK
Lucie Kučerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.01.2025
Krásný produkt, který přišel jednoduše zabalený s věnováním na krabici. Je poznat, že každý kus jim stojí za to udělat osobní 🥰
MS
Monika Stupková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
09.01.2025
Boží! Moc doporučuju! Na krabici zevnitř byl i hezky vzkaz, co mě potěšilo.🥰
KB
Katarina Bucekova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
08.01.2025
Diár je krásny, minimalistický a efektívny s kvalitným prevedením. Doporučujem každej modernej žene.
JP
Jitka Prokšíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
06.01.2025
NK
Natalie Kronusová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
06.01.2025
Nádherný a propracovaný diář do posledního detailu. Moc mě baví dvě záložky a zhodnocení týdne. Doporučuji všema deseti.
K
Karolína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
04.01.2025
Překrásný, kvalitní zápisník, rychlé dodání! Líbí se mi jejich osobní přístup.
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2024
Nádherný diář a plánování je hned jednodušší
DR
Dita Rýdlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.12.2024
Rychlé dodání, super zboží.
JP
Jana Poláchová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2024
Rychlé dodání a vymazlené produkty 🙂♥️
IŠ
Ilona Škrobáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.12.2024
ŠN
Šárka Němcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2024
Velmi.
Líbí se mi neformální způsob komunikace, který je ale stále milý až se z toho usmíváte. Doručení proběhlo rychle i před Vánoci. Diář byl zabalený výborně. Možná až moc, protože jsem se so něj nemohla 10 minut dostat. Papír i obal diáře jsou perfektní a kvalitní. Používám ho teprve týden a jsem spokojená. Jen bych potřebovala k jednomu odškrtávacímu okýnku dva řádky. Píši plnícím perem a neumím psát drobně.
RD
Romana Dragounová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2024
RD
Radek Draksel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2024
