Tečkovaný zápisník béžový - Sama sebou

Stvořeno pro Bullet Journal!

Tečkovaný zápisník "Sama sebou" vyjadřuje ženskost, něhu a sebelásku. Symbolizuje přijetí sebe samotné a pomáhá soustředit se na to, co krásného se v nás skrývá.

 • Formát: A5 
 • Rozměr: 14,8 x 21 cm
 • Vazba: šitá pevná
 • Obálka: tvrdé desky, béžová koženka
 • Rozsah: 208 stran
 • Barva papíru: bílá
 • Gramáž papíru: 130 g/m2
 • Lineatura: tečkovaná (5x5mm)
 • Ražba: obrázek na předních deskách ve zlaté ražbě
 • Doplňky: gumička na uzavření, 2 praktické stužky na založení stránky, rozdělovače stránek, testovací papír
 • Vyrobeno: v České republice
 • Výrobce: Creativky

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.03.2023
Možnosti doručení
479 Kč
Tečkovaný zápisník béžový - Sama sebou

Vytvoř si svůj diář! Tečkovaný zápisník formátu A5 s vysokou gramáží papíru byl speciálně stvořen pro oblíbenou metodu Bullet Journal, ale využít ho můžeš jakkoliv se ti zachce. Náš pečlivě vybraný papír se skvělou gramáží 130 g/m2 zajišťuje výborné psací vlastnosti, snese fixy jak na alkoholové, tak vodní bázi, papír nerozpíjí a neprosakuje, a je vhodný i pro plnicí pera. Papír má bílou barvu a je hladší struktury, proto je vhodný pro brushpeny.

 

Zápisník má skvělých 208 stran plných jemných teček pro tvou kreativní tvorbu. Vydrží ti po celý rok, když budeš využívat přibližně jednu uvítací dvojstránku na měsíc, druhou na měsíční přehled a třetí na sledování návyků, či obecný seznam úkolů pro daný měsíc. Dále při použití kolem pěti týdenních layoutů, závisle na počtu dní v daném měsíci - některé mohou být dvoustránkové, některé jednostránkové.

 

Jelikož nemáme rádi tmavé výrazné tečky, které najdeš ve většině zápisníků dostupných na trhu, zvolili jsme pro náš zápisník světlé tečky. Jsou koncipované tak, aby jsi při psaní a kreslení na ně pohodlně viděla, přesto nejsou tak výrazné, aby ti kazili layout stránky například při focení tvého kreativního díla. Tečkovanou stránku jsme navíc vylepšili o nenápadné, avšak velmi praktické, rozdělovače. Díky nim hned víš, kde se nachází půlka stránky.

 

Náš Bullet Journal zápisník vyrábíme v Česku a má kvalitní zpracování. Deník má pevné desky potažené odolnou koženkou v béžové neutrální barvě. Přední desky zdobí krásná zlatá ražba s obrázkem dívky. Zápisník má zaoblené rohy, což je pohodlnější při manipulaci. Aby se ti zápisník samovolně neotvíral, přidali jsme elastickou gumičku na zavírání. Pro maximálně praktické používání jsme přidali 2 stužky na založení stránek. Pokud uvítáš i praktickou kapsičku, můžeš si ji přikoupit zde.

 

K zápisníku přikládáme zdarma testovací papír, na kterém si můžeš bezpečně odzkoušet své fixy ještě předtím, než začneš tvořit svůj vlastní Bullet Journal.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AD Avatar autora | 07.02.2023
Nejlepší deníček na bujo, jaký jsem kdy držela!!???? papír opravdu vydrží všechno, šitá vazba je perfektní na mokré techniky. Koženkové desky jsou naprosto luxusní❤ jsou robustní, dobře se drží a hlavně!! Jsou absolutně heboučké???? přímo plyšáček mezi deníky! Všechno do posledního detailu perfektně zpracované. Malou výtku mám jen k tomu, že mi na hladkém papíře guma dost rozmazávala na co přišla, ale koupím si lepší gumu, která to zvládne lepe????Druhá výtka je, že gumička je velmi velmi na těsno a občas se s ní deníček špatně zavírá, ale možná jsem prostě měla smůlu na kratší gumičku???? Celkově jsem víc než spokojená a určitě koupím znova i třeba jako dárek, protože tohle je naprostý luxus.???? Prosím prosím vydejte víc barev a motivů????
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 17.03.2023
Adél, moc děkujeme za hezkou recenzi! Pokud se při gumování rozmazává špína, na vině bude opravdu spíše nekvalitní guma a je vhodné pořídit si lepší. Naše papíry v zápisnících jsou unikátní, po vygumování se může papír lehce lesknout, ale v práci to ničemu nevadí a u konečného výsledku to není vůbec poznat. Zároveň doporučujeme tužkou předkreslovat na papír jemně a příliš netlačit - to zaručí snadné vygumování. Ohledně těsnosti gumičky - gumička by měla časem povolit, rozhodně by ale gumička neměla být ze začátku tak těsná, aby se nedal zápisník s ní pohodlně zavřít. Může se jednat o drobnou chybu z výrobu, kterou si do příště více pohlídáme!
5
DA Avatar autora | 25.01.2023
Zápisník je luxusní, s větší gramáží papíru, což je dobré pro fixy i akvarel. Moc se mi líbí a už se těším, až si do něj budu psát, lepit fotky i malovat.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 25.01.2023
Děkujeme! :-)