Tečkovaný zápisník - Jdi tam, kam tě zavedou tvé sny

Stvořeno pro Bullet Journal!

 • Formát: A5 
 • Rozměr: 14,8 x 21 cm
 • Vazba: šitá pevná
 • Obálka: tvrdé desky, růžové
 • Rozsah: 208 stran
 • Barva papíru: bílá
 • Gramáž papíru: 130 g/m2
 • Lineatura: tečkovaná (5x5mm)
 • Ražba: motivační citát na předních deskách ve zlaté ražbě
 • Doplňky: gumička na uzavření, 2 praktické stužky na založení stránky, rozdělovače stránek, testovací papír
 • Vyrobeno: v České republice
 • Výrobce: Creativky
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
09.02.2023
Možnosti doručení
479 Kč
Tečkovaný zápisník - Jdi tam, kam tě zavedou tvé sny

Vytvoř si svůj diář! Tečkovaný zápisník formátu A5 s vysokou gramáží papíru byl speciálně stvořen pro oblíbenou metodu Bullet Journal, ale využít ho můžeš jakkoliv se ti zachce. Náš pečlivě vybraný papír se skvělou gramáží 130 g/m2 zajišťuje výborné psací vlastnosti, snese fixy jak na alkoholové, tak vodní bázi, papír nerozpíjí a neprosakuje, a je vhodný i pro plnicí pera. Papír má bílou barvu a je hladší struktury, proto je vhodný pro brushpeny.

 

Zápisník má skvělých 208 stran plných jemných teček pro tvou kreativní tvorbu. Vydrží ti po celý rok, když budeš využívat přibližně jednu uvítací dvojstránku na měsíc, druhou na měsíční přehled a třetí na sledování návyků, či obecný seznam úkolů pro daný měsíc. Dále při použití kolem pěti týdenních layoutů, závisle na počtu dní v daném měsíci - některé mohou být dvoustránkové, některé jednostránkové.

 

Jelikož nemáme rádi tmavé výrazné tečky, které najdeš ve většině zápisníků dostupných na trhu, zvolili jsme pro náš zápisník světlé tečky. Jsou koncipované tak, aby jsi při psaní a kreslení na ně pohodlně viděla, přesto nejsou tak výrazné, aby ti kazili layout stránky například při focení tvého kreativního díla. Tečkovanou stránku jsme navíc vylepšili o nenápadné, avšak velmi praktické, rozdělovače. Díky nim hned víš, kde se nachází půlka stránky.

 

Náš Bullet Journal zápisník vyrábíme v Česku a má kvalitní zpracování. Deník má pevné desky potažené odolnou koženkou v elegantní růžové barvě. Přední desky zdobí krásná zlatá ražba - najdeš tam citát, který tě bude neustále motivovat a nutit k zamyšlení. Zápisník má zaoblené rohy, aby byl pohodlnější při manipulaci. A aby se ti zápisník samovolně neotvíral, přidali jsme elastickou gumičku na zavírání. Pro maximálně praktické používání jsme přidali 2 stužky na založení stránek. Pokud uvítáš i praktickou kapsičku na úschovu drobností, můžeš si ji přikoupit zde.

 

K zápisníku přikládáme zdarma testovací papír, na kterém si můžeš bezpečně odzkoušet své fixy ještě předtím, než začneš tvořit svůj jedinečný Bullet Journal.

Garance spokojenosti: Nepoškozený a nepoužitý zápisník můžeš vrátit i bez testovacího papíru a bude ti vrácena plná cena.

 

 

Poznámka: Barva obálky se může lehce lišit od fotografií.

5
10x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
SP Avatar autora | 13.12.2022
Zápisník je po všech stránkách úžasný, kvalitní zpracování desek, vysoká gramáž papíru, ale zklamalo mě, že papír není moc savý. Takže při psaní propiskou či černým popisovačem se text rozmazává.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 13.12.2022
Hezký den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že vám náš papír nesedí k vašim psacím potřebám. S rozmazáváním u propisek a fixů jsme osobně problém neměli, maximálně jsme se setkali s tím, že bylo potřeba počkat nanejvýš 5 sekund a poté žádné rozmazávání nenastalo. Budeme moc rádi, pokud nám řeknete nebo ofotíte značky psacích potřeb, které jste použila.
5
EJ Avatar autora | 28.11.2022
Překvapil mě krásný pevný a hladký papír, tečky jsou téměř neznatelné a neruší ani při kreslení. Když se na ně ale oko zaměří, jsou tam. Moc hezké zpracování, kvalitní šitá vazba a kvalitní desky. Celkově vypadá ve skutečnosti lépe než na fotkách. Děkuji za super deník na zápisky.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 28.11.2022
Děkujeme za samou chválu :) Ať vám deník dobře slouží!
5
GM Avatar autora | 04.07.2022
Konečně mám krásný, tečkovaný ,český bujo. Kvalitní vazba, kvalitní papír ,splnil mé očekávání. Už se těším na každodenní využití. Děkuji.:)
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 04.07.2022
To my moc děkujeme! :)
5
MK Avatar autora | 21.06.2022
Nádherný a kvalitně provedený zápisník. Moc se těším, až si do něj začnu zapisovat. Nákup proběhl bez problému, zápisník dorazil brzy a navíc krásně zabalený do růžového papíru. Za mě velká spokojenost a určitě opět nakoupím.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 21.06.2022
Moc děkujeme Markétko! :-)
3
L Avatar autora | 12.04.2022
Zápisník je nádherný, kvalitně zpracovaný, zvenčí opravdu luxusní a asi nejhezčí, který jsem kdy viděla! Avšak zklamal mě papír, který je takový moc (nevím, jak správně definovat) lesklý, hladký, není vůbec savý. I obyčejná propiska se rozmazává. Pero se na něm také chová špatně. Toto mě moc mrzí, protože na pohled je opravdu luxusní.
5
PV Avatar autora | 13.02.2022
Za mě spokojenost. Vyhovuje mi vyšší gramáž papíru. Krásně balené. Rychlé dodání. Komunikace s obchodem bez chybičky.. ????????
5
P Avatar autora | 01.02.2022
Zápisník je moc krásný, elegantní a kvalitně provedený. A navíc byl balíček krásně zabalený, do růžového "hedvábného" papíru. Takže moje holčičí srdce plesá radostí.
5
MD Avatar autora | 18.01.2022
Deník je naprosto úžasný. Kozenkova vazba je příjemná, dobře se drží. Naprosto mě uchvátil. Bude se do toho zapisovat jedna báseň! ????
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 18.01.2022
To je krásná recenze, moc děkujeme :)
5
KK Avatar autora | 11.01.2022
Je naprosto dokonalý, nejvíce se mi líbí struktura papíru, není tak hrubý jako klasický papír, takže se neničí brushpeny.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 11.01.2022
Děkujeme!
5
R Avatar autora | 25.12.2021
Zápisník je nádherný! Dala jsem si ho pod stromeček. Zatím jsem nenašla lepší zápisník pro BJ.
5
AH Avatar autora | 05.12.2021
Tečkovaný zápisník jsem objednala pro svou vnučku k svátku. Baví ji kaligrafie, ze zápisníku měla velkou radost a věřím, že ho vyuržije. Při výtvarných technikách je precizní, pečlivá a je hodně nadaná. Takže dobrá volba
5
TB Avatar autora | 01.12.2021
Nádherný produkt, nemám zatím co vytknout! Určitě můžu jenom doporučit!